Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lotus Ms. Lotus
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
Dongguan City Risen Medical Products Co., Ltd.

Dongguan City Risen Medical Products Co., Ltd.

2885810234@qq.com

86-0769-26381276

Dongguan City Risen Medical Products Co., Ltd.

ABOUT US

Dongguan City Risen Medical Products Co., Ltd.

Профил на компанијата: Dongguan Risen Medical Products Co, Ltd, основана во 2006 година, е подружница на Хонгконг Воскреснати Ин`л Индустриски копродукции, Ltd Ние произведуваме, на пример, Kn95, неткаени 3-слоени заштитни маски за лице, медицинско-хируршка маска, заштитна облека за еднократна употреба, штит за лице, средства за дезинфекција на раце, ортопедска поддршка, медицински облекување и комплет за прва помош, итн. Се наоѓавме во Донггуан, каде е светската фабрика тука. Постои зрел и комплетен ланец на снабдување за додатоци. Со оваа предност, ние го проширивме нашиот бизнис на глобалниот пазар и воспоставивме добри односи за соработка со многу компании во странство. Имаме положено сертификација ISO13485, а некои производи имаат положено CE, FDA и GMP сертификација. Ние посветуваме на производство на производи со висок квалитет и нудиме одлична услуга за поддршка. Имаме ОЕМ нарачка соработка со TOP 500 компании. Целта на нашата компанија: Само со почитување и грижа, вработените можат да бидат задоволни. Само голем број вработени можат да обезбедат одличен квалитет и услуга. Само со обезбедување на одличен квалитет и услуга, клиентите можат да бидат задоволни. Само задоволството на клиентите може да ја направи компанијата профитабилна. Само профитабилните компании можат да вратат акционери. Само вратената инвестиција може да ги задоволи акционерите. Очекуваме да спроведеме шест задоволство за да ја постигнеме лојалноста на персоналот, а лојалноста на клиентите во меѓувреме достигнува двојна победа кај акционерите. Нашата цел е да се послушаме на Шест задоволство и посветена на задоволување на клиентите преку соработка на тимска работа. Продолжуваме да напредуваме, одиме напред кон целта да бидеме еден од најдобрите производители.

ПРОИЗВОДИ

НОВИ ПРОДУКТИ

ПРОИЗВОДИ

Since its inception, we have continuously innovated and improved, operating with integrity, and our products are sold all over the world.

More Products

ПРОИЗВОДИ

ФИНАНСИРАНИ ПРОИЗВОДИ

КОНТАКТ

Тел: 86-0769-26381276

Fax:

Мобилен телефон: +8618922519960

Е-пошта: 2885810234@qq.com

Адреса: Chuangye Industrial Park, Jianshazhou, Wangjiang Dis. DongGuan City. Guangdong Province, China 523062, Dongguan, Guangdong

Земја / регион: China

Веб-страница: https://www.risenppe.com

Изложбен салон Босго: http://risenppe.mk.bossgoo.com

Список со поврзани производи